Viet Giang Nguyen milyonerinin hikayesi bir masal gibidir ama gerçekten oldu!

Alexander Amosu’nun bu yepyeni Rolex Sky-Dweller saatini dikmek ve giymek için giydiği kıyafetten mükemmel birine baktığımda, birkaç ay önce Giang Nguyen’in daha fazla borcu olan işsiz bir insan olduğuna inanamıyorum 41,584 dolar ve çantada sadece 12 dolar kaldı. Şimdi banka hesabında 3.562.719 $ ‘dan fazla parası var ve her gün daha fazla para kazanıyor

Giang, “Mekong Nehri yakınında fakir bir ailede büyüdüm” dedi. “Normal bir yoksul aileden pek de farklı değiliz: çok fazla çocuk ama çok az parası var. Liseden mezun olduktan sonra okula gitmeyi bile düşünemedim – ailemdeki en yaşlı çocuk yardım etmek istedi Ailem hemen çöp toplayıcıları oldu, kazandığım para çok azdı, sonra annem ciddi bir şekilde hastalandı ve zorlukla ödenebilecek ilaç miktarına ihtiyacımız vardı, ben de borç almaya başladım. arkadaşlar, sonra faiz borç verin.

Önce dayanabiliriz, babam ve ben bankayı kurtarmaya ve göndermeye çalıştık, sonra aniden kovuldum. Babamın maaşı yeterli olamadı ve üniversite diploması olmayan bir iş bulamadım. Ben çaresizim Başarısız bir röportajdan sonra cebimde sadece 12 dolar kaldı ve ağlamamaya çalıştım.

Bundan sonra olanlar beni hala şaşırttı – İnternette iş aramak için gezinirken Vu Van Thanh’in yüzü aniden dikkatimi çekti. Kendimi çok heyecanlı hissediyorum – Uzun zamandır bu oyuncuya hayranım ve gerçekten ona hayranım. Vu Van Thanh para kazanmanın bir yolunu önerdi ve ihtiyacım olan da buydu.

Bağlantıya tıkladım ve ikili opsiyonlar için Binomo web sitesine gittim. O zamanlar, sadece bu işlem şekli hakkında kötü söylentiler duydum. Arkadaşım bile ikili opsiyon ticareti yapanlarla alay etti. Ama sonra ünlü bir oyuncunun bir aldatmaca olma ününü riske alamayacağını düşünüyorum!

Gerçeği öğrenmeye karar verdim. Binomo hakkındaki bilgiyi okudum . Eğitim videosunu izledim. Sistem basittir, yasadışı olduğundan şüphelenemem, ama arkadaşımın sözleri hala beni rahatsız ediyor ve güvenimi azaltıyor.

O gece uyuyamadım, bütün gece uğraşmaya devam ettim, seçim yapmayı denedim. Ertesi sabah Binomo hesabına 10 dolar göndermeye , öğretici videoyu tekrar izlemeye ve işlem yapmaya başladım . Neredeyse hemen para kazandım.

Tüm paramı kaybedeceğim ve şaka yapacağımdan korkan herkesin sırrını saklıyorum. Aileme yanlış umut vermek istemiyorum. Ama hiçbir şey kaybetmedim. Aslında, bir ay sonra aileme kazandıkları parayla yeni satın alınan bir daireye taşınması için eşyalarını toplamasını söyledim.

Yani çaresizlik içinde olanlar için: Bazen hayatın çok zor olduğunu biliyorum. Kimsenin sözlerine inanma! İkili Ticaret, tüm sorunlarınızın çözümü. Arkadaşlarımı dinledim, burada nasıl para kazanacağımı söylemeye hazır olmayacağım. Aynı şeyi yapabilirsin! Sadece talimatlarımı adım adım takip et.

İlk önce Giang Nguyen rehberini okuyun, ardından ilk sayfaya dönün ve başlayın!

1 Bir hesap oluşturun. Tamamen ücretsiz. Buraya tıklayarak Binomo sayfasına bakınız . Web sitesi yeni bir sekmede veya pencerede açılacaktır. Burada aralarında geçiş yapabilirsiniz. İlk gördüğün şey bu:

2. “ŞİMDİ KATIL” düğmesine tıklayın. E-postanı gir. Tebrikler, hesabınız kuruldu!

İkili işlem videosu eğitimini izliyor olacaksınız. Hepsini izlemenizi öneririm, çok uzun değil. Para kazanmak için ne yapılması gerektiğini tam olarak gösterecektir.

3 Eğitimden sonra hesabınızı göreceksiniz. Ücretsiz kayıt olduğunuzda, size sermaye sağlamak için yaklaşık 1000 $ verecekler . Ekranın köşesinde görebilirsiniz:

Bu sermaye ile işlem yapmayı deneyebilirsiniz. ÜCRETSİZDİR! Endişelenme, hiçbir şey ödemek zorunda değilsin.

4. Sonraki adımlar basit:

I. Bir döviz çifti seçin. Örneğin, EUR / USD döviz çiftini (resimde gösterildiği gibi) seçmek için EUR / USD seçeneğini tıklayın.
II. Lütfen yatırım yap. Yapabileceğiniz asgari yatırım 0,5 $ ‘dır.
III. Bir son kullanma süresi seçin. Sona erme süresi, tahmininizin kazanmanız için gerçek olacağı zamandır. Minimum son kullanma süresi 1 dakikadır. Genellikle 1 veya 5 dakika seçerim.
IV. Lütfen tahmin edin ve YUKARI veya AŞAĞI düğmesine tıklayın. Bu anlaşma, düğmelerden birine tıkladığınızda geçerli olacaktır.

5. Son kullanma tarihi olarak seçtiğiniz süreyi bekleyin. Tahminin gerçekleşirse, bir pencere görürsün:

Tebrikler! Dakikada 1000 ila 1051 dolar arasında geçiş yapıyorsunuz. Çok basit!

Jiang’a, hesabını bana gösterip göstermediğini sorduğumda, istekli bir şekilde yapmayı kabul ettiği parayı hiç görmemiş gibi:

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s