Türkiye’nin yükselen burcu yengeç. Bu nedenle tutulma Türkiye açısından oldukça önemli. Güneş Tutulması önümüzdeki 4-5 aylık süreçte hem siyasi anlamda, hem ekonomik anlamda, hem de halkın talepleri ve istekleri anlamında Türkiye’nin kabuk değiştireceği bir sürece gireceğini gösteriyor.

GÜNEŞ TUTULMASI 12 BURCU NASIL ETKİLEYECEK?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar önümüzdeki 4-5 aylık süreçte yer değiştirmek, ev almak ev satmak, gayrimenkul ile ilişkili konular ya da aileyle ilişkili meseleleri masaya yatıracak ve çözecek. Birey olmak, kendilerine yeni bir yaşam kurmak adına yeni bir adım atabilirler.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Yayıncılık, medya, iletişim, kitap, e-ticaret işi gibi konular gündem olabilir. Boğaların bu gibi konularda harekete geçmelerinde fayda var. Gayet güzel bir dönem. Özellikle de ağustos itibariye daha keyifli olacak. Yabancı dil ve mesleki eğitimler Boğa ve yükselen Boğalara fayda getirecek. Kardeşler arası ilişkiler güçlenecek. Küslükler veya kırgınlıklar belki sonlanacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

İkizler burçları için para meseleleri gündemde olacak. Yeni bir işe girişmek, yatırım yapmak, aile ile ilgili bir işe girişmek isteyebilirler. Borçlarını yapılandıracakları bir dönem olacak. Daha iyi para kazanmanın yollarını arayacaklar. Geleceklerini güvence altına almak için yatırım yapacakları bir süreç olacak

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Yengeçler için ilişkiler gündemde olacak. İlişkisi varsa “Ben ne istiyorum?” sorgulamaları yaşayacaklar. Yalnızlar ise yeni bir ilişkiye adım atmak açısından güzel bir döneme girecek. Ancak bir süredir kötü giden ilişkiler ve ortaklıklarda sorunlar varsa ve bu konuları masaya yatırıp çözemiyorsanız, tutulma ilişkileri bitirici bir etki yaratabilir. Ayrıca iş değiştirmek, farklı bir sektöre geçmek için gökyüzü onları destekliyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Aslan burçları hayatın içerisinde aktif ve katılımcı olmak yerine biraz daha gözlemlemeyi tercih edecekler. Daha çok ruhsal konular gündemlerinde olacak. Korkuları varsa yenebilirler. Yalnız kalıp kendilerini biraz daha zorlayabilirler. Bilinçaltı veya terapi eğitimleri alabilirler. Güven konularında testten geçebilecekleri bir zaman. Arkalarından birileri iş çevirebilir, kuyu kazabilir, dedikodu yapabilir. Bunlar çok güvendiği insanlar olabilir. Bu nedenle Aslanların önümüzdeki 5 hafta içerisinde gözlerini dört açmaları gerekiyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başakların gündemlerinde arkadaşlıklar sosyal çevre olacak. Aile gibi hissettikleri insanlarla iş kurabilirler. Sosyal alanda, duygusal olarak kendilerine yakın hissetmediği kişileri hayatlarından çıkarabilirler. Ayrıca iş hayatından gelen paralar artacak. Tutulma boyunca yeni insanlarla tanışacaklar. Partiler, sivil toplum kuruluşlarında daha aktif görevler alabilecekler.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s