Sözler tükendiğinde, daha fazla konuşmamak gerekir. Söylenecek her kelime boşa akan bir su gibi olacaktır. Her şey yerli yerinde güzeldir. Ruhlar silinip gittiğinde, aşk kalpte tutunamadığı zamanda, bırakın sözler tükensin kimse konuşmasın.

Para her insanın cebinde olmaz, olmak zorunda da değildir. Ama olması gereken şey namus ve haysiyettir. Bir insan maddi varlığı olmadan da hayatını devam ettirebilir, ama gururu olmadan sürünmekten öteye geçmesi mümkün değildir.Seni üzmemek için fazladan yapman gereken bir şey yok aslında. Aynı düşüncelere sahip olmamız bile yeterli olurdu. Ben seni düşünürken, iyiliğin için elimden geleni yapmaya çaba gösterirken, sen de kendin için aynı düşüncelere sahipsen bu yeterli bile olur.

En çok istediğim şey ne biliyor musun? Senin sıcaklığını yakınımda hissetmek, dizlerinin üzerine başımı koyup, bir ömür boyu bu anın bitmemesini dilemek. Seninle beraber cenneti düşlemek. Başka bir şeyi düşünmenin mümkün atı da olmaz zaten.

Dünyanın sonunda doğan bir çocuk olsaydınız nasıl olurdu? Dünyanın yok oluşundan önce doğan son çocuk olsaydınız. Üzülür müydünüz yoksa, bu dünyanın çirkefliği ile büyümeyeceğiniz için memnun mu olurdunuz?

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s