Güneş Tutulması Terazi burçlarını kariyer konularında etkileyecek. İş değiştirmek, yeni bir işe atılmak için adım atabilirler. Fakat bu biraz sancılı bir süreç olabilir. Çünkü uzun yıllar aynı yerde çalıştılarsa o bağları koparmak zor olacak. Ayrıca iş konularında objektif olmakta zorlanacaklar. Biraz daha duygularıyla hareket edecekler.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Akrepler için eğitim, yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler gündemde olacak. Tutulma sürecinde daha rahat olacaklar. Öğrenci olanlar yurt dışındaki üniversitelere bakabilir. Yazı yazmak istiyorlarsa, önemli sınavları olacaksa, bu tutulma Akrep burçlarına oldukça faydalı gelecek.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Yaylar için hayat biraz daha zorlaşacak. Değişim ve dönüşüme kendilerini bırakmaları gerekecek. İş, aşk, ve para konularında kentsel dönüşüme gidecekler. Artık yeni bir insan olmanın, yeni bir düzene geçmenin sancısını yaşayabilirler. Ekonomik anlamda dikkatli olmalarında fayda var. Çok yakınları için bile kredi çekmemeleri gerekiyor.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Oğlaklar için ilişkiler ve ortaklıklar gündemde olacak. İyi giden ilişkiler evliliğe evrilebilir. Mevcut ilişkiler iyiyse güçlenecek, kötüyse ise bitebilir. Geçmiş ilişkiler ile ilgili birtakım yaralar varsa vedalaşabilirsiniz. Ayrıca iş ortaklıkları da kurulabilir. Ama saydığımız olumlu gelişmelerin ağustosun ilk haftasında olmasında fayda var.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Kovaların tutulma ile birlikte hayatlarına düzen geliyor. Spor, düzenli beslenme ve sağlıklı yaşam Kova burçlarının gündeminde olacak. Öte yandan tutulma ile birlikte Kovaların iş koşulları değişebilir. Çalışma ortamlarını daha da rahatlatacak değişimler olabilir. Sağlık konusunda destekleyici bir tutulma olacak.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Balık ve yükselen Balıklar için gökyüzünde aşk çanları çalıyor. İlişkiler aşk konuları gayet keyifli olacak. Mevcut ilişkilerde sorumluluk artışı olabilir. Evliler, çocuk sahibi olmak isteyenler çok rahat çocuk sahibi olabilir. Keyif aldıkları, mutlu oldukları hobilerden para kazanabilirler.”

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s